Bajkowegniazdo.pl używa tzw. ciasteczek (cookies), zgodnie z polityką prywatności. akceptuję

Bajkowe Gniazdo na Lazurowym Wybrzeżu

2017-10-01

A dokładniej fotele, które przeszły przemianę w Bajkowym Gnieździe. Wszystko za sprawą przypadku. Opowiem Wam, jak to było.

 Na wiosnę otrzymałam maila z zapytaniem czy jest możliwe zrobienie dwóch foteli – medalionów ze specjalnymi nadrukami – grafikami. Wysłała go do mnie pewna młoda kobieta, która serfując po internecie natrafiła na moją stronę. Zachwycił ją fotel „biały jak śnieg”(klik), który kiedyś zrobiłam i zapytała, czy mogę zrobić dla Niej dwa takie same, ale z napisami. Korespondencja między nami trwała jakiś czas, ustaliłyśmy szczegóły. Problem był tylko ze zdobyciem foteli. Wszystkie dostępne były albo zbyt drogie, albo zbyt zniszczone. W końcu udało mi się kupić odpowiednie, ale musiałam wziąć cały komplet, czyli 4 sztuki (metamorfozę dwóch pozostałych mebelków zaprezentuję Wam za jakiś czas).

 

 

Dopiero w trakcie wymiany wiadomości okazało się, że fotele mają być prezentem ślubnym od Panny Młodej dla Pana Młodego. Presja rosła, bo czas się kurczył i do ślubu pozostało niewiele czasu. Musiałam zadanie wykonać dość szybko i do tego jak najlepiej. A żeby było jeszcze ciekawiej, zostałam poproszona o wysłanie ich do.....Francji. I tu zaczęły się prawdziwe schody. Kurierzy jadący w kierunku Francji proponowali takie stawki za dostarczenie przesyłek, które dwukrotnie przekraczały wartość gotowych foteli. Uparcie szukałam więc dalej. I nie uwierzycie, ale dobrze mówią, że najprostsze rozwiązania są najlepsze, wysłałam je drogą lotniczą przez Pocztę Polską. Polecam każdemu – szybko, dużo taniej i na czas.

 

Wczoraj na mailu znalazłam przepiękne zdjęcia przesłane mi przez Panią Sabinę – Pannę Młodą, obecnie szczęśliwą Żonę i postanowiłam podzielić się z Wami efektami mojej pracy i przygodą, jaka mnie spotkała. To cudowne uczucie, kiedy nasze skromne umiejętności mogą uszczęśliwiać innych ludzi i budzą w nich wdzięczność. Już wielokrotnie spotkały mnie z Waszej strony miłe słowa i miłe gesty. Za wszystkie bardzo Wam dziękuję, motywują mnie do dalszego rozwoju i podnoszenia na wyższy poziom moich umiejętności.

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam Was serdecznie, a Parze Młodej życzę wielu lat szczęścia i miłości! :)

Baja