Bajkowegniazdo.pl używa tzw. ciasteczek (cookies), zgodnie z polityką prywatności. akceptuję

Szafka z białą szufladą

2014-04-03

Pisałam o niej przy okazji wpisu o ławeczce zmalowanej do przedpokoju. Tak bardzo wciągnęła mnie realizacja pomysłu na jej metamorfozę, że nie zrobiłam zdjęć „przed” ,ani „w trakcie”. A tak obiecywałam sobie, że zacznę wszystko 

dokumentować od początku do końca. Jednak szczęśliwym zbiegiem okoliczności znajoma poprosiła mnie o pomalowanie prawie identycznej szafki w ten sam sposób.Mebelek ma kształt – ni to sekretarzyka, ni to konsoli czy regału. Pełni funkcję czysto dekoracyjną . Ma co prawdą szufladkę, ale niewiele się w niej mieści.

Szafka została pomalowana w podobny sposób co eteryczna konsolka. Dodałam jednak do niej biały akcent kolorystyczny w formie szuflady, aby nawiązać do ramy lustra wiszącego nad konsolą po przeciwnej stronie holu. Podobają mi się meble – komody, kredensy czy biurka, w których szuflady zostały pomalowane w kolorze kontrastowym do szkieletu. Chciałam sprawdzić, jak taka szafka będzie się prezentowała w naszych wnętrzach. Myślę, że eksperyment się opłacił bo mebelek pięknie skomponował się z resztą.