Bajkowegniazdo.pl używa tzw. ciasteczek (cookies), zgodnie z polityką prywatności. akceptuję

Szczypta botaniki

2015-10-05

 

Na zrobienie obrazków przedstawiających motywy botaniczne wpadłam całkiem niedawno przygotowując do malowania pokój, który służył mi do tej pory jako magazynek na rzeczy "do zrobienia". Jakiś czas temu dostałam od znajomej kilka prostych ramek, na zagospodarowanie których nie miałam pomysłu. W jednej chwili zapaliła mi się lampka w mózgu. Cztery mniejsze ramki postanowiłam wykorzystać do przedpokoju, natomiast trzy większe do remontowanego pokoju. Póki co, przedstawię Wam te mniejsze. Ramki pomalowałam kolorem Old White , przetarłam i nawoskowałam jasnym woskiem. Wybrałam cztery ryciny botaniczne przedstawiające paprocie i wydrukowałam je na grubym, kremowym papierze do drukarki. Takie i wiele innych pięknych rycin znajdziecie w sieci, gotowych do druku. Wybór jest naprawdę ogromny i ciężko się zdecydować jaki motyw wybrać.
Oto kilka inspiracji z sieci na ocieplenie lub jak kto woli oswojenie wnętrza dzięki takim właśnie ozdobom:A to już botaniczne obrazki, które powstały w bajkowym gnieździe :

 


Mam nadzieję, że zainspirowałam Was do samodzielnego wykonania tanich dekoracji, które zawisną na ścianach Waszych domów. Po więcej inspiracji wnętrzarskich zapraszam na stronę "Bajkowego gniazda" na pintereście lub facebooku. Do następnego......wpisu


Baja